Az archívum

Cikkek találhatók

Bolyai anyanyelvi csapatverseny - 2019

| Menüpont: Hírek

bolyai-v.jpg         Nagyon szép eredményeket értek el tanulóink az idei Bolyai anyanyelvi       csapatversenyen. 7. osztályos csapatunk körzeti 8. helyezett lett.

Angol nyelvi csapatversenyre készülnek 7. osztályosaink Urbán Judit tanárnővel.

| Menüpont: Hírek

angol.jpg         Őszi angol nyelvi csapatversenyen vesznek részt: Maróth Fruzsina, Kovács Mira és Varga Elizabet.

Jótékonysági adománygyűjtés a Nemzeti Festékbolt Mikulás ünnepségére

| Menüpont: Hírek

nf.jpg      A Nemzeti Festékbolt - Barf Attila és csapata minden évben jótékonysági Mikulás ünnepséget szervez a rászoruló gyerekek számára. A gyerekek bevonásával mi is segíteni szerettünk volna nekik elképzeléseik megvalósításában: Nagyon köszönjük a szülők, gyerekek, dolgozóink támogatását!

4. osztályosaink fontos ügy mellé álltak.

| Menüpont: Hírek

lidl.jpg       4. osztályosaink fontos ügy mellé álltak. Úgy döntöttek ugyanis, hogy a Lidl „Mikulás Varázs” felhívásának eleget téve megpróbálják szebbé tenni a Heim Pál Gyermekkórház néhány kis betegének ünnepét.

5. és 6. osztályosaink tanulmányi kiránduláson jártak Budapesten

| Menüpont: Hírek

tibi.jpg    2019. november 22-én, pénteken 5. és 6. osztályosaink tanulmányi kiránduláson jártak Budapesten

„E-Hód – Hódítsd meg a biteket!” elnevezésű országos online informatikai verseny

| Menüpont: Hírek

e-hod-4..jpg      4. osztályosok közül  Samu László maximális pontszámmal ORSZÁGOS 1. HELYEZÉST ÉRT EL a versenyen.

E-Hód online informatikai verseny - 5. osztály

| Menüpont: Hírek

e-hod-5..jpg     5. osztályosaink is jól teljesítettek az idei E-hód informatikai versenyen.

Tegyük szebbé az árva kutyusok és cicák karácsonyát

| Menüpont: Hírek

allatotthon.jpg     Tegyük szebbé az árva kutyusok és cicák karácsonyát - Jótékonysági állateledel gyűjtés a Gyömrői Kutyamentsvár Állatotthon javára.

2019. december 7., szombat áthelyezett munkanap

| Menüpont: Hírek

egeszsegnev.nap.png     2019. december 7., szombat áthelyezett munkanap - intézményünkben tanítási nap. Ezen a napon Egészségnevelési napot tartunk.

Mappák találhatók

Mappák nem találhatók