Az archívum

Cikkek találhatók

Iskolánk névadójára, Dr. Papp Károlyra emlékeztünk

| Menüpont: Hírek

papp-k.-nap--1.kep.jpg      2019. november 6-án iskolánk névadójára, Dr. Papp Károlyra        emlékeztünk

Kun Kincső 4. osztályos tanulónk 1. helyezett lett a MOKK által hirdetett rajzversenyen

| Menüpont: Hírek

max--a-bator-kutya.jpg     Kun Kincső 4. osztályos tanulónkat Lesti           Mariann tanítónéni nevezte be a versenyre. Legnagyobb örömünkre Kincső 1. helyezett lett "Max, a bátor kutya" című alkotásával.

Kell egy hely….!! Összefogás…felajánlás….csináljuk együtt!

| Menüpont: Hírek

kell-egy-hely...kep.jpg          Kell egy hely….!! Összefogás…felajánlás….csináljuk                együtt!

Igen.... ismét készül valami a suliban! 2019. november 10-én, vasárnap reggel a rossz idő ellenére jó sokan összegyűltünk az iskolában. Mi volt az apropója a találkozónak? A szlogen lehetne : "Kell egy hely!

Mappák találhatók

Mappák nem találhatók