Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


A 2019-20-es tanév programjai

Eseménynaptár - 2019-2020-as tanév

FELADAT

DÁTUM

FELELŐS

Évnyitó

Szeptember 2.

 

Magda Lászlóné

Némethné Buzás Ildikó

Erdei iskola 5. osztály Projekt

Szeptember 16-18.

Némethné Buzás Ildikó

Bekech József

Sportnap – DÖK nap

 

Szeptember 27.

 

Kunné Kelemen Erzsébet, Udvari István

Színházlátogatások szervezése

Szeptember

Kertész Péterné

Aradi vértanúk emlékműsor

Október 7.

Faliújság

Heincz Zoltánné, Lesti Mariann

Pályaorientációs nap

Október 10.

Némethné Buzás Ildikó, Tóthné Ónody Nóra osztályfőnökök

Dök disco

Október 18.

Bekech József

1956-os forradalom ünnepe

Október 23.

Tóthné Ónody Nóra

Papp Károly Nap

iskola névadójának napja

November 6.

 

Heincz Zoltánné;

Lesták Erzsébet

Papp Károly Napi

Disco 8. o.

November 8.

Némethné Buzás Ildikó

Adventi készülődés

 

Adventi vásár

November-december folyamatos

December  3-21.

Napközis nevelők, Osztályfőnökök

Némethné Buzás Ildikó

Mikulás ünnepség

December 6.

Faliújság

alsós munkaközösség

Lestiné Berényi Boglárka

Egészségnevelési nap

munkanap áthelyezés

December 7.

Némethné Buzás Ildikó

Dudásné Kun Éva

Karácsonyi ünnepség

 

December 20.

Faliújság

Urbán Ágnes

Felező buli

Január 24.

Tóthné Ónody Nóra 7.osztály

Féléves nevelőtestületi értekezlet

Február 3.

 

Magda Lászlóné

Farsang - alsós

Február 20.

alsós munkaközösség

Farsang-felsős

Disco 8. o

Február 21.

Némethné Buzás Ildikó

 

Szülők bálja

Február 22.

Tantestület

Kommunista diktatúra áld.

Február 24.

Történelem, magyar órákon

Tóthné Ónody Nóra

1848-as forradalom ünnepi műsor

Március 13.

Bekech József

Nyílt napok

Március 17-18.

Magda Lászlóné

Vers- és prózamondó iskolai verseny

Április 3.

alsó: Lestiné Berényi Boglárka

felső: Bekech József

Tóthné Ónody Nóra

Locsoló disco

Április 7.

Tóthné Ónody Nóra

Tavaszi nevelőtestületi értekezlet

Április 8.

intézményvezető, intézményvezető-helyettes, munkaközösség vezetők

Vers- és prózamondó verseny-Nagykáta

Április 11.

alsó: Lestiné Berényi Boglárka

felső: Bekech József

Tóthné Ónody Nóra

Holokauszt áldozatainak eml.

Április 16.

osztályfőnökök,

Digitális témahét

Április 20-24.

Résztvevő pedagógusok

Föld napja

Április 22.

Némethné Buzás Ildikó

Udvari István

Határtalanul c. pályázat lebonyolítása - Erdély

Május 11-16.

Tóthné Ónody Nóra;

Bekech József;

Lesták Erzsébet

Anyák napja

Május első hete

Osztályfőnökök

Magyar irodalom vizsga 6. osztályban

Május 21.

Bekech József, Tóthné Ónody Nóra

Magyar irodalom vizsga 8. osztályban

Május 22.

Bekech József, Tóthné Ónody Nóra

Matematika vizsga a 6. osztályban

Május 25.

 

Lesták Erzsébet

Erdei iskola – 6. osztály

Projekt

Június 2.

Némethné Buzás Ildikó

Lesták Erzsébet

Nemzeti összetartozás napja Projekt

Június 4.

 

alsó: Kertész Péterné

felső: Tóthné Ónody Nóra

Erdei iskola – 6. osztály

Projekt

Június 8 -10.

Némethné Buzás Ildikó

Lesták Erzsébet

Év végi osztálykirándulások

Június 4- 15.

Osztályfőnökök

Ballagás

június 13. szombat

Némethné Buzás Ildikó

Tóthné Ónody Nóra

Tanévzáró ünnepség

június 18.

Magda Lászlóné

Tanévzáró értekezlet

június 19.

Magda Lászlóné

Nyári táborok

Vándortábor

Erzsébet táborok pályázása

Nyári tábor

Bekech József

 

Udvari István