Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2019. december 13-án rendezték meg az E-Hód informatikai verseny díjátadóját

2019.12.13

2019. december 13-án rendezték meg az E-Hód informatikai verseny díjátadóját az ELTE Informatikai Karán.

A nap Samu Laca számára egy “Bolygók között robotokkal” elnevezésű interaktív foglalkozással kezdődött, mely során Lego Mindstorms robotokat kellett beprogramozni és útnak indítani, hogy megtalálják elveszett alkatrészeiket a Naprendszerben.

Utána vette kezdetét a díjátadó, ahol Dr. Horváth Zoltán, az ELTE IK dékánja néhány mondatban köszöntötte a közel 27ezer résztvevőből azt a 200 meghívott tanulót, akik korosztályukban az első három helyen végeztek. Kiemelte kimagasló teljesítményüket és arra biztatta őket, hogy a következő tanévben is tegyék próbára tudásukat.

Egy kis várakozás után Laca is megkapta az 1. helyért járó jutalmát, amihez ismét szívből gratulálunk és további hasonló sikereket kívánunk Neki a jövőben! 
 

Lesti Mariann tanárnő beszámolóját olvashatták.
 

Szívből gratulálunk Lacikának és Mariann tanárnőnek a fantasztikus eredményhez! 

 Mariann tanárnőnek nagyon szépen köszönjük a fényképeket is, amelyeket iskolánk facebook oldalán megtekinthetnek.

https://www.facebook.com/tapiosagiskola

e-hod-lacika.jpg