Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Báli előkészületek - gyerekszemmel

2015.02.17

Báli előkészületek – gyerekszemmel

 

 

Nekünk az iskolabállal kapcsolatos előkészületek nem egy vagy két héttel a bál előtt kezdődtek, mert már októberben elkezdtük gyakorolni a táncot, amit a bálon adtunk elő. Voltak kisebb - nagyobb változtatások, voltak viták, de a lényeg nem változott. A bál előtti pénteken az tetszett a legjobban és feledtette el a fáradtságot, hogy segíthettünk a zenésznek, Peat Junior Petinek. Az egész pénteki előkészületben az asztalok pakolása volt a legnehezebb. A tánc miatt egy kicsit aggódtam, hogy elfelejtek valamit, de ez felesleges volt, hiszen már nagyon sokszor gyakoroltuk. Szombaton a tánc után megkönnyebbültem, hogy túl vagyunk rajta. A bálon a nagy sikert látva elfelejtettük a sok fáradalmat és munkát. A vacsora nagyon finom volt, a süteményről nem is beszélve. Az egész bálon kész élmény volt segíteni a büfében, poharakat szedni az asztalokról, az ajtóban segíteni. Vasárnap fáradtan mentem haza, de megérte, hiszen az egész nagyon jó volt. Szeretnénk a táncért köszönetet mondani: Kováts Klaudiának és az osztályfőnökünknek, Kunné Kelemen Erzsébetnek!

 

Józsa Elek 8. osztályos tanuló

 

Az alábbi linken a 8. osztály által bemutatott táncról készült képeket is megtekinthetik:

http://tapiosag.leaweb.hu/index.php/galeria/2015/category/15-iskolas-bal-nyitotanc