Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Körzeti teremfoci bajnokság

2008.12.21

A körzeti elődöntőt még sikerrek vették a IV. korcsoportos fiúk, megelőzve a tápiószelei, nagykátai és farmosi iskolák csapatát, ám a döntő mérkőzésen sajnos alulmaradtak az örök rivális szecsői fiúk ellen. A csapat tagjai: Balogh Ferenc, Csámpai Alex, Dósa Ákos, Kocsis Gergő, Králl Raymond, Laczkó Kornél, Seres Dániel, Tamási Tamás és Tóth Zoltán.

Gratulálunk az ezüstéremhez!

A II. korcsoportos labdarúgók két győzelemmel (Tápióság-Nagykáta 1:0, Tápióság-Tápiószentmárton 5:2) bebiztosították a továbbjutást, így részt vehetnek a területi döntőben, ahol már komolyabb ellenfelek várnak a fiúkra. A csapat tagjai: Csámpai Erik, Csapó Marcell, Erdélyi Zsolt, Hegedűs Kristóf, Lesti Balázs, Molnár Szabolcs, Nyámádi Balázs, Pongor Péter, Tóth Bence és Tóth Krisztián.

Sok sikert a területi döntőben!

 

Képek a körzeti döntőről itt:

http://picasaweb.google.hu/tapiosagisuli/20081217KRzetiTeremfoci#