Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Újabb érem a megyei atlétika döntőben!

2011.05.19

Pogány Rubina a megyei atlétika döntőben, Albertirsán, távolugrás versenyszámban a nagyon előkelő 2. helyet szerezte meg. Az első helyen az országos fedettpályás bajnok végzett, a többi városi egyesületi sportolót viszont a háta mögé utasította kiváló versenyzésével. Így Rubina egy héten belül két megyei éremmel gazdagította iskolánk és saját éremgyűjteményét.

Gratulálunk és sok sikert kívánunk az országos döntőben !!!
 
Kiemelkedő eredmény a lányok csapat versenyén a megyei döntőben
 
Iskolánk 2. korcsoportos leány atlétika csapata a körzeti bajnoki cím megszerzése után Albertirsán versenyzett a megye legjobb csapataival. A lányok nagyon szép versenyzéssel, többek közt megnyerték a 4 x 100 m-es váltó futamot, és a nagyon előkelő megyei 4. helyet szerezték meg. A csapat tagjai: Pintér Andrea, Sári Réka, Dénes Szimonetta, Kocsis Blanka, Pogány Izabella, Pongor Eszter és Kun Csenge.
 
 

 
 
A verseny végeredménye:
1. Gödöllő

 
2. Budaörs
3. Halásztelek
4. Tápióság
5. Abony
6. Vác
7. Dunakeszi
8. Veresegyház
9. Vác
10. Százhalombatta
11. Monor