Nyitóoldal

Cikkek

A KRÉTA rendszer új funkcióval bővült

2020.04.03

| Menüpont: Nyitóoldal

kreta.png     A KRÉTA rendszer új "Házi feladat kész" funkcióval bővült.

Tavaszi szünet - 2020.

2020.04.03

| Menüpont: Nyitóoldal

szunet.png     A tantermen kívüli digitális munkarend nem változtatta meg a tanév rendjét, ennek értelmében intézményünkben a tavaszi szünet 2020. március 8-tól 14-ig tart.

Tantermen kívüli digitális munkarend - információk

2020.03.17

| Menüpont: Nyitóoldal

kreta.jpeg    Szeretnénk tájékoztatni Önöket, hogy intézményünk pedagógusai folyamatosan dolgoznak azon, hogy a digitális munkarend szerint elindulhasson az oktatás.

Az elektronikus úton történő kapcsolattartás és az oktatás folytatása miatt kérjük, a segítségüket!

2020.03.16

| Menüpont: Nyitóoldal

figyelem.png     Az elektronikus úton történő kapcsolattartás és az oktatás folytatása miatt kérjük, a segítségüket!

FONTOS INFORMÁCIÓ

| Menüpont: Nyitóoldal

informacio.jpg     A Ceglédi Tankerületi Központ iránymutatása       alapján , az alábbi fontos információkat             szeretnénk megosztani Önökkel:

2020. március 16-tól Tantermen kívüli digitális munkarend lép életbe

| Menüpont: Nyitóoldal

2020. március 16-tól tantermen kívüli digitális munkarend lép életbe Magyarország általános iskoláiban. A gyerekek nem látogathatják az oktatási intézményeket!

| Menüpont: Nyitóoldal

koronavirus-2.jpg     A kormány a koronavírus elleni védekezés keretében az iskolákat is érintő döntéseket hozott. Kérjük nézzék meg a videót!

Papp Károly élete - segítség a pályázathoz

2019.10.03

Papp Károly élete - segítség a pályázathoz

PÁLYÁZAT - Papp Károly és én címmel

2019.10.03

| Menüpont: Nyitóoldal

Iskolánk 2019. október 2-i nappal Papp Károly és én címmel pályázatot hirdet:

írj egy rövid, akár kitalált történetet, mely Papp Károly életén, vagy annak egy részletén alapul, és kifejezi, hogy mit jelent számodra ő (mikor találkoztatok, milyen viszonyban vagytok, mit tanultál tőle, stb.) VAGY rajzolj/fess bármilyen technikával egy hasonló témájú képet.

2019. szeptember 27-én, pénteken SPORTNAP iskolánkban

2019.09.25

| Menüpont: Nyitóoldal

2019. szeptember 27-én, pénteken SPORTNAP iskolánkban.

Intézményünk is csatlakozik az Európai Diáksport Napja rendezvényhez

Meghívott vendégünk: Bánki József labdarúgó, újságíró.